Vides apsaimniekošana

Eco Baltia grupas vides apsaimniekošanas uzņēmumi ir veiksmīgi sadzīves atkritumu, būvgružu un dalīto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas, kā arī citu vides pakalpojumu sniedzēji privāt personām un uzņēmumiem Rīgā un tās apkaimē, Siguldā, Ādažos, Jūrmalā, Liepājā, kā arī Tukumā, Talsos, Dundagā, Engurē, Jaunpilī, Rojā, Mērsragā un Kandavā.

eco baltia VIDE_logo final - Copy.jpg

SIA „Eco Baltia Vide” ir visstraujāk augošais vides apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā, un tā pakalpojumi teritorijā no Kolkas līdz Rīgai un Ādažiem pieejami vairāk nekā vienam miljonam iedzīvotāju, kam uzņēmums nodrošina pilnu vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu - sadzīves un šķiroto atkritumu izvešanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, ceļu un teritoriju uzkopšanu, apzaļumošanu, asenizāciju, un citus pakalpojumus. Uzņēmuma autoparks sastāv no 120 transporta vienībām, un tajā strādā teju 200 darbinieki, kurus raksturo saimnieka attieksme pret uzticēto, mērķtiecīgums un uzņēmība, kā arī spēja pret darbu attiekties radoši un gūt prieku ne vien no rezultāta, bet arī procesa. 

Eko Kurzeme

SIA ‘’Eko Kurzeme’’ ir vides apsaimniekošanas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau vairāk nekā 20 gadus. „Eko Kurzeme” darbojas Liepājā un vēl desmit tuvākajos novados -  Skrundas, Brocēnu, Saldus, Durbes, Liepājas, Aizputes, Grobiņas  un Pāvilostas.  „Eko Kurzeme” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, šķiroto atkritumu apsaimniekošanu, kā arī asenizācijas pakalpojumus un dažādus sezonālos pakalpojumus. 2016.gada sākumā Grobiņas pagastā tika atklāts jauns sadzīves šķirošanas centrs  "Skudras", kurā tika  ieguldīts vairāk nekā trīs miljonus eiro. Šāda laukuma izveide atbilst gan uzņēmuma, gan arī valsts politikas atkritumu apsaimniekošanas jomas mērķiem – no projekta īstenošanas ieguvējs būs viss Kurzemes reģions un tā iedzīvotāji. 

 

Jumis

PSIA „JUMIS” ir Siguldas pilsētas vides apsaimniekošanas uzņēmums, kas ar atkritumu apsaimniekošanu nodarbojas kopš 1947. gada. Sākotnēji uzņēmums piedāvāja tikai atkritumu savākšanu, bet šobrīd, pateicoties plašajam pakalpojumu klāstam, nodrošina risinājumus dažādām ikdienas situācijām gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. PSIA „JUMIS” piedāvā sadzīves, būvgružu, lielgabarīta un šķiroto atkritumu apsaimniekošanu, kā arī asenizācijas un dažādus sezonālos pakalpojumus, piemēram, sniega izvešanu ziemā, lapu izvešanu rudenī un palīdzību sakopšanas talkās pavasaros. Uzņēmums sniedz pakalpojumus Siguldas, Sējas un Inčukalna novados.
Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv