„Eco Baltia grupa” pasniedz speciālbalvu Siguldas novada Domei par sadarbību privātajā un publiskajā partnerībā

05.02.2015

LTRK (EBG lapai).jpg

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Publisko pakalpojumu gada balvas ietvaros 2015.gada 4.februārī vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa „Eco Baltia grupa” pasniedza speciālbalvu Siguldas novada Domei par veiksmīgu sadarbību ar Siguldas pilsētas SIA „Jumis” publiskajā un privātajā partnerībā.

„Eco Baltia grupas” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs: „Mūsu pieredze ar Siguldas novada Domi, attīstot vides apsaimniekošanas uzņēmumu PSIA „Jumis”, ir piemērs tam, ka pašvaldība un privātie uzņēmēji var veiksmīgi sadarboties publiskajā un privātajā partnerībā un kopā strādāt, lai iedzīvotājiem nodrošinātu pēc iespējas kvalitatīvāku pakalpojumu. Mēs ceram, ka mūsu un Domes sadarbība kalpos par pozitīvo piemēru arī citiem, ka publiskā un privātā partnerība ir iespēja, kas jāizmanto.”

Siguldas pilsētas SIA „Jumis” ir vides apsaimniekošanas uzņēmums, kas nozarē strādā kopš 1947.gada. Uzņēmums 2003.gadā tika nodots koncesijā, un šobrīd ietilpst „Eco Baltia grupā”. Sākotnēji uzņēmums piedāvāja tikai atkritumu apsaimniekošanu, bet šobrīd uzņēmums piedāvā risinājumus dažādām ikdienas situācijām vides apsaimniekošanas nozarē gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

Publisko pakalpojumu gada balva ir LTRK organizēts uzņēmējdarbības vides novērtējums Latvijas pilsētās un novados. Novērtējums atspoguļo uzņēmējdarbības klimatu Latvijas pašvaldībās, vietējo pašvaldību ieguldījumu un veikumu uzņēmējdarbības vides attīstībā savā teritorijā, atvērtību un servisa līmeni, ko pašvaldības sniedz saviem uzņēmējiem.Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv