SIA „Eco Baltia Vide” komanda ievadīs Lielo talku Melnezerā

23.04.2015

12976660_xl_mazs.jpg

Šī gada 24.aprīlī vides apsaimniekošanas uzņēmuma „Eco Baltia Vide” komanda Vislatvijas Lielās Talkas dienu ietvaros sakops tukumnieku iecienīto atpūtas vietu – Melnezera apkārtni.

SIA „Eco Baltia Vide” izpilddirektors Ingus Vilks: „Cienot un rūpējoties par Tukuma novada iedzīvotājiem svarīgām vērtībām, kopīgiem spēkiem sakopsim Melnezera teritoriju, lai atpūtniekiem jaunā sezona uzsāktos pievilcīgā vidē. Arī ikdienā mūsu misija ir rūpes un atbildība par sakoptu un tīru vidi, lai iedzīvotājiem ir patīkami tajā uzturēties.”

Sakopt Tukuma novadam nozīmīgu teritoriju ir SIA „Eco Baltia Vide” iniciatīva, jo arī ikdienā uzņēmums nodrošina atkritumu apsaimniekošanu Tukuma novada pašvaldības teritorijā.

Aktīva līdzdalība Lielajā talkā jau ir izveidojusies kā SIA „Eco Baltia Vide” tradīcija, jo jau pagājušā gadā kopīgi ar Tukuma novada pašvaldību pasākuma ietvaros Tukuma novadā tika sastādīti vairāki simti ozolu stādu.

Uzņēmumam SIA „Eco Baltia Vide” pievienosies talcinieki arī no citiem SIA „Eco Baltia Grupa” uzņēmumiem.

Vēsturiski Melnezers ir viena no lielākajām un iecienītākajām atpūtas un peldēšanās vietām Tukuma novadā. Zīmīgi, ka Melnezers bija pirmā atklātā peldvieta Latvijā, kuru oficiāli atklāja pēc Otrā pasaules kara Latvijā.

Par SIA „Eco Baltia Vide”:
Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Eco Baltia vide” ietilpst „Eco Baltia grupā”, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, kas nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. „Eco Baltia vide” apkalpo vairāk nekā 25 000 klientu visā Latvijā, sākot no Kolkas līdz Ādažiem.

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv