"Eco Baltia" uzņēmumi piedalās makulatūras vākšanas akcijā "Ir Koks"

07.05.2014

Žurnāls «Ir» sadarbībā ar «Latvijas Zaļais punkts» organizē makulatūras vākšanas akciju «Ir Koks», aicinot iedzīvotājus aizdomāties par atbildīgu rīcību pret vidi un papīra otrreizējo pārstrādi. Akcija notiks līdz 25. maijam visā Latvijā.

Akcijas laikā ikkatrs aicināts nodot makulatūrā izlasītos žurnālus, avīzes vai nevajadzīgos papīrus sev ērtā un pieejamā vietā — Rīgā Miera ielas veikalos un kafejnīcās vai - makulatūras savākšanas laukumos visā Latvijā. Makulatūras nodošana iespējama arī Eco Baltia grupas uzņēmumu škirošanas laukumos:

  • "Eco Baltia vide" škirošanas laukumā Rīgā, Ganību dambī 27
  • PSIA "Jumis" šķirošanas laukumā Siguldā, Siguldas nov., Zemdegas  
  • "Eko Kurzeme"  šķirošanas laukumā Liepājā, Ezermalas ielā11

Katrs, kurš nodevis makulatūrai izlasītos žurnālus, tiek aicināts reģistrēties akcijas mājas lapā www.ir.lv/irkoks, tādējādi sekmējot virtuāla koka augšanu - jo vairāk cilvēki iesaistīsies akcijā, jo garāks izaugs virtuālais koks. Virtuālo koku apdzīvo putni, kas “čivina” interesantus faktus par papīru un tā pārstrādi.

Pateicībā par atbildīgu rīcību, visiem akcijas dalībniekiem būs iespēja bez maksas saņemt dzīvesstila žurnālu «Ir Brīvdienas»,  kas veicina zaļo domāšanu un ir drukāts uz videi draudzīga papīra. Žurnālu pa pastu saņems visi, kas būs nodevuši makulatūru un kas reģistrēsies mājaslapā www.ir.lv/irkoks.

Latvijā gada laikā katrs cilvēks vidēji izlieto tik daudz papīra, cik iegūst no viena liela koka, pie tam vairumu nepārstrādātā papīra, ko izmetam atkritumos, varētu pārstrādāt pat septiņas reizes.

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv