„PET Baltija” un „Nordic Plast” gūst panākumus „Eksporta un inovācijas balvā 2014”

05.12.2014

Kaspars_DaceS_web.jpg

 

Šā gada 4.decembra pēcpusdienā Vidzemes koncertzālē „Cēsis” notika Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotā konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2014” svinīgā noslēguma ceremonija, piedaloties Valsts prezidentam Andrim Bērziņam. Konkursā šogad piedalījās arī „Eco Baltia grupas” otrreizējo izejvielu pārstrādes uzņēmumi AS „PET Baltija” un SIA „Nordic Plast”. 

„Eksporta un inovācijas balvā 2014” AS „PET Baltija” un SIA ‘’Nordic Plast’’ saņēma atzinības rakstus kategorijā „Eksportspējīgākais komersants lielo un vidējo komercsabiedrību grupā”.

„Eco Baltia grupas” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs pateicas abu uzņēmumu darbiniekiem par pašaizliedzīgo un kvalitatīvo darbu, uzsverot, ka: „Ikviena uzņēmuma panākumu atslēga ir tā darbinieki. „Eksporta un inovācijas balvā” gūtā atzinība par paveikto ir paldies visām mūsu grupas un uzņēmumu „atslēdziņām”, kas ar savu darbu ne tikai atrod īstās durvis, bet prot tās arī atslēgt, nebaidās pa tām ieiet un mērot garo un grūto ceļu uz panākumiem."

Šogad konkursā „Eksporta un inovācijas balva” tika iesniegts 101 pieteikums, no kuriem otrajā kārtā tika izvirzīti 26 uzņēmumi vairākās kategorijās. Konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

 

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv