Papildināts AS “Eco Baltia” valdes sastāvs

02.04.2020

Šā gada 1.aprīlī AS “Eco Baltia” padome vienbalsīgi lēmusi paplašināt valdes sastāvu un iecēlusi holdinga mātes kompānijas valdē Salvi Lapiņu. Tādējādi turpmāk AS “Eco Baltia” valde strādās piecu cilvēku sastāvā. Valdē darbu turpinās arī Santa Spūle, Jānis Aizbalts, Kaspars Fogelmanis un Ingus Skadmanis.

“Grupas uzņēmumu konsolidētais apgrozījums pēdējos gados ir stabili audzis, taču līdz ar lielākiem biznesa apjomiem un izaicinājumiem starptautiskajos tirgos palielinās arī atbildības un nepieciešamās kompetences. Novērtējot S.Lapiņa līdzšinējo pieredzi un profesionalitāti, vēlamies stiprināt “Eco Baltia grupas” pozīcijas un paplašināt eksporta potenciālu, kas ir īpaši svarīgi šajos neskaidrajos ekonomikas attīstības apstākļos. Jaunā valdes locekļa pienākumos ietilps arī nodrošināt akcionāru un investoru attiecības, palīdzot uzņēmumam piesaistīt nepieciešamo finansējumu attīstības projektiem,” skaidro AS “Eco Baltia” padomes priekšsēdētājs Viesturs Tamužs.

 “Man ir bijusi iespēja strādāt ar dažādiem uzņēmumiem un piedalīties arī to izaugsmes maratonos, nevis tikai sprintos. Lai uzņēmums varētu augt ilgtermiņā un izturēt šo maratonu, ļoti svarīga ir stratēģiska visu līmeņu koordinācija, vienota stratēģija, redzējums un caurspīdīga un saprotama pārvaldība. Tāpēc esmu pārliecināts, ka ar savu pieredzi varēšu profesionāli palīdzēt AS “Eco Baltia” gan iespējami sekmīgāk pārdzīvot šo saspringto laiku pasaules un Latvijas ekonomikā, gan sasniegt arī ambiciozākos attīstības mērķus,” uzsver S.Lapiņš.

S. Lapiņš ir studējis Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē un Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Strādājis Pasaules Bankas misijā Baltijas valstīs, bijis SIA “Hansa Investment Latvia” analītiķis, SIA “Tallinna Pank Leasing Latvia” direktora vietnieks, AS “Nord/LB Latvija” Kredītresursu rehabilitācijas pārvaldes vadītājs, SIA “Forma Tres” finanšu direktors un SIA “Balartis” valdes priekšsēdētājs. S.Lapiņš bijis arī ilggadējs farmācijas kompānijas AS “Olainfarm” valdes loceklis un investoru attiecību vadītājs.

AS “Eco Baltia” valde ir māteskompānija Baltijā lielākajai vides apsaimniekošanas un otrreizējo izejvielu pārstrādes uzņēmumu grupai “Eco Baltia grupa”. Tajā ietilpst vides apsaimniekošanas, otrreizējo izejvielu savākšanas un izlietotā iepakojuma pārstrādes uzņēmumi –„Eco Baltia vide”, „Eko Kurzeme”, „Jumis”, „Latvijas Zaļais punkts”, „PET Baltija”,  „Nordic Plast” un „Eco Teh Baltia”.

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv