Kampaņā „Pieķer būvgružotāju!” atklātas piegružotās vietas visā Latvijā

03.06.2014

Akcijas foto ar ziimi_web mini.jpg

Vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa „Eco Baltia grupa” šā gada maijā rīkoja sociālo kampaņu „Pieķer būvgružotāju”, kuras mērķis bija iesaistīt iedzīvotājus nelegālo būvgružu problēmas aktualizēšanā un piesārņoto vietu apzināšanā. Akcijas laikā iedzīvotāji no visas Latvijas aktīvi ziņojuši un iesnieguši savus foto stāstus par nelegālajām būvgružu vietām. 

Kampaņas noslēgums notiks 10.jūnijā, kad „Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Eco Baltia Vide” sakops vienu no kampaņas laikā pieteiktajām nelegālo būvgružu vietām Salaspils novadā. Tiks sakopta Jāņa pieteiktā nelegālo būvgružu vieta Salaspils novadā, kas atrodas skaistā meža ielokā Priežavotu alejā. 

Nelegālo būvgružu vietas sakopšanas laikā 10.jūnijā plkst.12.15 Salaspils novadā tiks sniegta arī plašāka informācija par kampaņas rezultātiem, problēmas apmēriem un turpmāko rīcību cīņai ar nelegālajiem būvgružotājiem. 

Pasākumā piedalīsies:

• „Eco Baltia grupas” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs; 

• Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Ozoliņš;

• Vides aizsardzības eksperts, žurnālists Māris Olte;

• Cūkmens, kurš uzdarbojas AS „Latvijas valsts mežos”.
 

! Plašsaziņas līdzekļu ievērībai:

10.jūnijā plkst.12.15 noslēguma pasākumā Salaspils novadā, kura laikā tiks sākti arī būvgružu vietas Priežavotu alejā sakopšanas darbi, aicināti piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kuri varēs sekot līdzi arī sakopšanas darbu norisei. 

Mediju pārstāvjiem notiks organizēts transports gan nokļūšanai uz, gan no sakopšanas darbu norises vietas Salaspils novadā. Transporta nepieciešamības gadījumā aicinām pieteikt dalību pasākumā līdz 9.jūnija plkst.12, rakstot uz e-pastu daiga.grube@ecobaltia.lv vai zvanot pa tālr.26588715. 

Būvgružu vietas Priežavotu alejā koordinētas šeit: http://ej.uz/buvgruzi_Priezavoti 

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv