Eco Baltia grupa kļuvusi par Latvijas Darba devēju konfederācijas biedru

12.03.2018

IMG_0590_450.jpg

2018.gada 6.martā SIA "Eco Baltia grupa" kļuvusi par Latvijas Darba devēju konfederācijas (turpmāk tekstā - LDDK) biedru.

 

"Iestāšanās LDDK mums ir nozīmīgs solis, publiski apliecinot, ka vides un atkritumu apsaimniekošana un pārstrāde ir svarīga nozare Latvijas tautsaimniecībai. Īpaši savu darbību fokusējot tieši uz pārstrādi un kopējās nozares reputācijas attīstību, redzam LDDK kā ļoti spēcīgu partneri. Vēsturiski Eco Baltia grupa ir veidojusies no dažādiem uzņēmumiem - vides un atkritumu apsaimniekošanas, polimēru pārstrādes, kā arī tirdzniecības un loģistikas. Kopumā grupā strādā vairāk nekā 700 darbinieku un mūsu izaicinājums ir stiprināt sevi kā labu un uzticamu darba devēju. Eco Baltia grupa ir mūsdienīgs un progresīvs darba devējs, kas saskata vērtību gan savos darbiniekos, gan mūsdienu uzliktajos spēles noteiktumos, kurā galvenais akcents ir atrast vērtību katrā lietā, saglābāt vidi un saudzēt resursus nākamajām paaudzēm. Redzam LDDK platformu kā ļoti efektīvu vidi, lai uzzinātu arī citu uzņēmēju pieredzi un dalītos ar savējo," uzsver Māris Simanovičs, SIA "Eco Baltia grupa" valdes priekšsēdētājs.

 

Līga Meņģelsone, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore: "Mums ir gandarījums par jauna biedra pievienošanos. Atzinīgi vērtējama arī "Eco Baltia grupas" atbildīgā pieeja vides aizsardzības jautājumiem, kā arī rūpes par darbinieku labklājību, izaugsmes iespējām un darba drošību. Esam pārliecināti, ka jaunuzņemtais biedrs sekos Latvijas Darba devēju konfederācijas veiksmīgajai praksei un savā darbībā īstenos aizvien jaunus sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības principus."

 

SIA "Eco Baltia grupa" nodrošina darbavietas 700 cilvēkiem. Ik gadu uzņēmums investē attīstībā un jaunās tehnoloģijās turpat 4 milj. eiro. SIA “Eco Baltia grupas” vīzija ir kļūt par starptautisku viedu vides uzņēmumu. Viens no priekšnosacījumiem ir veidot darba drošības kultūru uzņēmumā, kurā nodrošināts viss nepieciešamais darba aizsardzībai un kurā tiek veicināta arī pašu darbinieku atbildīga attieksme.

 

SIA “Eco Baltia grupa” pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, kas nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no atkritumu savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. 2016. gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 46 milj. EUR Sadarbojas ar 46 600 klientiem Latvijā un ārpus Latvijas.

 

Eco Baltia grupā ir astoņi uzņēmumi, kas nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no atkritumu savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei - "Latvijas Zaļais punkts", "Eco Baltia vide", "Eko Kurzeme", "Jumis", "PET Baltija", "Eko Pet", "Nordic Plast" un "Eco Teh Baltia".

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv