AS „PET Baltija” saņem LTRK eksporta izcilības balvu

26.02.2015

DSC_5439_maza.jpg

Ceturtdien, 26.februārī, tika pasniegtas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) eksporta balvas. LTRK eksporta izcilības balvu „Krišjāņa Valdemāra balva "Latvji, brauciet jūriņā!"" saņēma „Eco Baltia grupas” uzņēmums AS „PET Baltija”.

AS „PET Baltija” direktors Kaspars Fogelmanis: „Latvijas eksports visbiežāk cilvēkiem asociējas ar kokmateriāliem vai pārtikas precēm, taču arī citās nozarēs Latvijai ir spēcīgi eksportētāji, kas spēj iekarot Eiropas un pasaules tirgus. AS „PET Baltija” pārstrādā PET pudeles un visu saražoto produkciju eksportē uz vairāk nekā 10 valstīm. Ik gadu esam kāpinājuši ražošanas jaudas, modernizējuši ražošanu un radījuši arī jaunas darba vietas. PET pudeļu pārstrādē esam līderi Baltijā ar modernāko ražotni.  Tāpēc no LTRK saņemtā Krišjāņa Valdemāra balva „Latvji, brauciet jūriņā!” ir nozīmīgs novērtējums uzņēmumam un visiem mūsu darbiniekiem, motivējot vēl mērķtiecīgāk turpināt iesākto. Vienlaikus saņemtajai balvai ir arī simboliska nozīme visai nozarei, novērtējot otrreizējo izejvielu pārstrādes nozīmi un attīstību Latvijā.”

AS „PET Baltija” ir lielākais PET pudeļu pārstrādes uzņēmums Baltijā, kas specializējas izlietoto PET (polietilēnteraftalāta) pudeļu otrreizējā pārstrādē, ražojot augstvērtīgas PET pārslas. Rūpnīca darbojas divdesmit četras stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. AS „PET Baltija” eksportē visu saražoto produkciju uz vairāk nekā desmit valstīm (Dānija, Lietuva, Šveice, Polija, Somija, Luksemburga u.c.). Pagājušajā gadā eksporta apjoms veidoja vairāk nekā 18 miljonus EUR.

Par LTRK eksporta balvu:

Uz LTRK eksporta izcilības balvu "Krišjāņa Valdemāra balva "Latvji, brauciet jūriņā!"" var pretendēt uzņēmumi, kuru 51% pamatkapitāla ir Latvijas, kuri eksportē uz vismaz piecām valstīm vai eksportē vismaz piecus produktus, eksportē inovatīvu produktu, kuru eksporta apgrozījums sasniedz 700 000 eiro, vai arī uzņēmums ir iekarojis trīs jaunus eksporta tirgus.
"Krišjāņa Valdemāra balvai "Latvji, brauciet jūriņā!"" 2015.gadā tika izvirzīti – AS „PET Baltija”, SIA "Nordtext", SIA "SilJa", SIA "Art Fairs Service", SIA "S.B.C.", SIA "NP Foods", SIA "WWL Houses", SIA "Lattelecom", SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks", SIA "Ask.FM", AS "RER", AS "Energofirma Jauda", SIA "Biosan", SIA "Tenachem", SIA "Mikrotīkls", SIA "Tilde" un AS "Liepājas Papīrs".

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv