Ar „Eco Baltia grupas” uzņēmumu atbalstu reģionos viesosies izrāde „Rūķis šķiro”

16.05.2014

 Rukis skiro_foto_EBG web.JPG

 

Šogad pavasarī un vasarā ar „Eco Baltia grupas” uzņēmumu – „Eco Baltia vide” un „Latvijas Zaļais punkts” - atbalstu vairākās Latvijas pilsētās ikviens interesents un īpaši bērni varēs bez maksas apmeklēt teatrālo izglītojošo izrādi „Rūķis šķiro”. Uzvedums veidots ar mērķi interesantā, saprotamā un interaktīvā valodā izglītot par piesārņojuma ietekmi uz apkārtējo vidi, atkritumu šķirošanu un to nepieciešamību. 

Ar „Eco Baltia vide” un „Latvijas Zaļā punkta” atbalstu šonedēļ, 14.maijā, izrāde „Rūķis šķiro” jau viesojās Jaunpilī, bet nedēļas nogalē, 17.maijā, izrādes varoņus Rūķi un Punktuāli varēs satikt, un ar tiem kopā darboties Gaujas svētku laikā Ādažos. Uzvedums Ādažos sāksies plkst.13 Gaujas ielā uz centrālās skatuves. 

Uzveduma „Rūķis šķiro” varoņi svētku ietvaros šogad 30.maijā viesosies Kandavā, 31.maijā Siguldā, bet 1.jūnijā – Mārupē. Plānots, ka šovasar Rūķis un Punktuālis ar izrādi „Rūķis šķiro” dosies ciemos arī uz Mērsragu, Babīti un Jūrmalu. 

Uzvedums „Rūķis šķiro” tapis par pamatu ņemot Gundegas Muzikantes grāmatu ar tādu pašu nosaukumu. Izrādes laikā dalībnieki kopā ar Rūķi un Punktuāli noskaidros, kur paliek izlietotais iepakojums, ja to pareizi sašķiro, kāpēc atkritumi ir jāšķiro un kāda ir atkritumu otrā dzīve. Izrādes dalībnieki būs aicināti ne vien ieklausīties, bet arī aktīvi līdzdarboties.

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv