„Nordic Plast” aicina uz jaunās ražotnes atklāšanu

27.08.2014

Vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupas „Eco Baltia grupa” polimēru pārstrādes uzņēmums SIA „Nordic Plast” izveidojis jaunu, modernizētu ražotni. Projekta rezultātā SIA „Nordic Plast” nostiprinājis savas pozīcijas kā viens no vadošajiem polimēru pārstrādātājiem Baltijā, uzlabojot energoefektivitāti, palielinot ražošanas jaudas, konkurētspēju un eksporta potenciālu. 

Projekta īstenošanas rezultātā uzņēmuma SIA „Nordic Plast” ražošanas jaudas pieaugušas vairāk nekā pusotru reizi, kā arī radītas jaunas darbavietas. Projekta īstenošanai „Nordic Plast” ir saņēmis arī Vides investīciju fonda Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansējumu. 

„Eco Baltia grupa” un SIA „Nordic Plast” ielūdz
plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus 
uz jaunās ražotnes atklāšanu
2014.gada 3.septembrī plkst.13
Olainē, Rūpnīcu ielā 4.
 

Jaunās ražotnes atklāšanā piedalīsies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš, ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, kā arī citas valsts un pašvaldību amatpersonas un SIA „Nordic Plast” lielākie klienti un partneri. 

! Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju uzmanībai:
Aicinām dalībai jaunās ražotnes atklāšanā pieteikties iepriekš, līdz šā gada 2.septembra plkst.12, rakstot e-pastu uz daiga.grube@ecobaltia.lv vai zvanot pa tālr.26588715. Nokļūšanai uz un no pasākuma mediju pārstāvjiem tiks organizēts transports no Rīgas. 

 

Par SIA „Nordic Plast”:

SIA „Nordic Plast” dibināts 2001.gadā un uzņēmums veic lietotas polietilēna (LDPE) plēves pārstrādi un cietās plastmasas (HDPE) pārstrādi, kā arī ir vadošais uzņēmums Baltijā polipropilēna (PP) pārstrādes jomā.  SIA „Nordic Plast” nonāk arī no Latvijas zemnieku saimniecībām savāktie polipropilēna maisi jeb big bagi, kā arī plastmasas kannas un plēve. 

Līdz jaunās ražotnes izveidei uzņēmums mēnesī saražoja virs 300 tonnām gatavās produkcijas, ko eksportē kopskaitā uz desmit valstīm, tikai nelielu daļu realizējot Latvijā. Lielākie uzņēmuma eksporta partneri ir Francijā, Čehijā un Lietuvā.
 

Par „Eco Baltia grupu”:

„Eco Baltia grupa” pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, kas nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no atkritumu savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. 

Kopējais strādājošo skaits „Eco Baltia grupas” uzņēmumos šogad pārsniedzis 600 darbiniekus, salīdzinot ar 450 darbiniekiem 2012.gadā. Gadā grupas uzņēmumi valstij nodokļos nomaksā vairāk nekā 5,5 miljonus eiro. Latvijā un ārvalstīs grupas uzņēmumi apkalpo vairāk nekā 45 000 klientus.  „Eco Baltia grupā” ietilpst vides apsaimniekošanas uzņēmumi „Eco Baltia vide”, „Eko Kurzeme”, „Jumis”, „Tehhe”, pārstrādes rūpnīcas „Pet Baltija”, „Eko Pet” un „Nordic Plast”, ražotāju atbildības sistēmas operators „Latvijas Zaļais punkts”, kā arī otrreizējo izejvielu tirdzniecības un apstrādes uzņēmums „Eko Reverss”.

 

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv