„Latvijas Zaļais punkts” un „EcoBaltia grupa” aicina uz Ziemassvētku atrakciju Doma laukumā

23.12.2014

27.12_Doma_laukums_RūķiŠmuļi.jpg

AS „Latvijas Zaļais punkts” un „Eco Baltia grupa” aicina lielus un mazus rīdziniekus un pilsētas viesus šā gada 27.septembrī plkst.13 Doma laukumā kopīgi pavadīt Ziemassvētkus un gaidīt Jauno gadu izklaidējošā un izglītojošā atrakcijā „Stiklam otra dzīve”. Kopā ar „Latvijas Zaļā punkta” atraktīvo tēlu Punktuāli un rūķu brāļiem Šmuļiem pasākumā varēs apgūt gudrības, kā stiklam piešķirt otru dzīvi, iet rotaļās un piedalīties deju turnīrā. 

AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors Kaspars Zakulis: „Viena no senlatviešu tradīcijām vēsta, ka Ziemassvētku vakarā caur pagalmu jāvelk ozola bluķis, lai atgaiņātu visu ļauno. Mūsuprāt, jāvelk ne tikai bluķis, bet jāsāk un jāturpina labi ieradumi jaunajam saules cēlienam. Un kāpēc gan kā vienu no Jaunā gada apņemšanām neizvirzīt savu atkritumu šķirošanu, darot labu sev un citiem?”

Atrakcijas „Stiklam otra dzīve” laikā lieli un mazi Ziemassvētku tirdziņa apmeklētāji varēs kopā ar Punktuāli pamācīt rūķu brāļus Šmuļus, kā saudzēt dabu, kā pareizi šķirot atkritumus un kā tiem piešķirt otru dzīvi. Klātesošie varēs piedalīties dažādās rotaļās un kopīgās dejās par godu tīrākai videi. Atraktīvākie dalībnieki saņems arī pārsteiguma balviņas.  

Atrakcija „Stiklam otra dzīve” 27.decembrī plkst.13 notiks Doma laukumā, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā, uz centrālās skatuves.  Ziemassvētku tirdziņā svētku laikā novietoti arī košie šķirošanas sniegavīri, kuros tirdziņa apmeklētāji aicināti šķirot atkritumus. Zaļais sniegavīrs priecājas par stikla pudelēm un burciņām, bet dzelteno var iepriecināt ar PET pudelēm un kartona iepakojumu. 

 

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv