„Eco Baltia vide” uzsāks atkritumu apsaimniekošanu Ādažu novadā

18.03.2014

Eco vide auto_min.jpg
No šī gada 1.maija, atkritumu apsaimniekošana Ādažu novadā, turpmākos piecus gadus tiks uzticēta vides apsaimniekošanas uzņēmumam „Eco Baltia vide”.

2014.gada 27.februārī, atklātā konkursa iepirkuma procedūras rezultātā, tika noslēgts līgums ar SIA „Eco Baltia vide”. Saskaņā ar iepirkuma noteikumiem, „Eco Baltia vide” piedāvājums atbilda visām iepirkuma nolikuma prasībām, un uzņēmums bija pretendents ar viszemāko piedāvāto cenu par kubikmetru. No 1.maija iedzīvotājiem par vienu kubikmetru sadzīves atkritumu izvešanu būs jāmaksā EUR 4,77 (bez PVN), kas ir teju divas reizes mazāk par tarifu, kāds iedzīvotājiem bijis līdz šim. 

„Eco Baltia vide” pilnveidos dalīto atkritumu šķirošanas infrastruktūru trīspadsmit dalīto atkritumu savākšanas punktos, kuros atradīsies šķirošanas konteineri stiklam un vieglajam iepakojumam - PET pudelēm un kartonam. Ādažu novada iedzīvotājiem būs savs šķirošanas laukums, kurā varēs nodot visa veida iepakojumus un elektroniku, kā arī reizi mēnesī no privātmājām tiks savākti šķirotie atkritumi īpaši marķētajos maisos,” par jaunumiem Ādažu novadā vēsta „Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētāja Anita Saulīte. ”Tādā veidā rosināsim cilvēkus šķirot un samazināt poligonā noglabājamo atkritumu daudzumu, kas atstāj negatīvu ietekmi uz vidi,” piebilst Anita Saulīte. 

„Eco Baltia vide” aicina klientus savlaicīgi pārslēgt līgumus, lai maija mēnesī uzņēmums varētu veiksmīgi uzsākt atkritumu apsaimniekošanu pēc jaunās sistēmas. To varēs izdarīt no 10.marta Ādažos, Klientu apkalpošanas centrā, Gaujas ielā 33A – pirmdienās, ceturtdienās no 9.00 līdz 19.00, otrdienās, trešdienās un piektdienās no 9.00 līdz 17.00, un sestdienās, Kultūras centrā, Gaujas ielā 33A no 9.00 līdz 16.00. Lai rūpes par atkritumu apsaimniekošanu nodotu profesionāļu rokās, iedzīvotājiem būs iespēja izvēlēties speciāli izstrādātu komforta pakalpojumu piedāvājumu, ar kuru varēs iepazīties un arī tam pieteikties līguma parakstīšanas brīdī, vai sazinoties ar „Eco Baltia vide” pa tālruni 67 799 999, vai e-pastu adazi@vide.ecobaltia.lv.

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv