„Eco Baltia grupa” kopā ar citiem „Latvijas Labumu” radītājiem dosies PARĀDĒ

23.09.2014

Latvijas_labums_LZP.jpg

Latvijas produktu un pakalpojumu izvēli veicinošās sociālās kampaņas “Latvijas Labums” ietvaros š.g. 27.septembrī notiks “Latvijas Labumu” PARĀDE, kurā piedalīsies dažādi Latvijas ražotāji un pakalpojumu sniedzēji, kuri gatavi ar lepnumu prezentēt Latvijā radīto. Kampaņu „Latvijas Labums” atbalsta arī „Eco Baltia grupa”, kas piedalīsies PARĀDĒ un piedāvās apmeklētājiem iepazīt videi draudzīgu dzīvesveidu un pārbaudīt savas zināšanas par atkritumu apsaimniekošanu, šķirošanu un pārstrādi „Eco Baltia grupas” distancē. 

 „Eco Baltia grupas” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs: „Iesaistoties kampaņā “Latvijas Labums”, mūsu mērķis ir parādīt, ka Latvijas labums ir arī Latvijas vides apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzēji, otrreizējo izejvielu ražotāji un eksportētāji, kuri gādā par to, lai Latvijas atkritumi tiktu ne vien savākti, bet arī sašķiroti un pārstrādāti jaunās izejvielās. Katra sašķirotā plastmasas vai stikla pudele, ko mēs neizmetam sadzīves atkritumos, dod iespēju Latvijai augt un attīstīties, rada darbavietas, nomaksātos nodokļus un Latvijas kopējo labumu. Tāpēc mēs aicinām Latvijas iedzīvotājus ne vien pēc iespējas iegādāties vietējo produkciju, bet, šķirojot atkritumus, rūpēties par dabas resursu saudzīgu izmantošanu, vairot Latvijas „zaļumu” un eksporta potenciālu.”

PARĀDE sāksies sestdien, 27.septembrī, plkst.10:30 ar Latvijas uzņēmēju svētku gājienu pa Tērbatas ielu, tālāk nogriežoties uz Brīvības bulvāri un dodoties garām Ministru kabinetam. PARĀDE tiks turpināta pa Elizabetes ielu, gājienu noslēdzot ar ieiešanu Vērmanes dārzā. Savukārt visas dienas garumā Vērmanes dārzā notiks izstāde - gadatirgus. Dienas gaitā tiks nodrošinātas dažādas izklaides un aktivitātes - muzikālu atbalstu “Latvijas Labums” radītājiem sniegs mūsu valstī populāri izpildītāji un grupas. Savukārt Latvijas labākie šefpavāri no mūsu pašu dabas veltēm gatavos svētku maltīti.

PARĀDES un gadatirgus apmeklētāji laipni gaidīti arī „Eco Baltia grupas” distancē, kurā bērni un pieaugušie varēs piedalīties atraktīvā un izzinošā spēlē visai ģimenei kopā ar „Latvijas Zaļā punkta” Punktuāli, pārbaudot savas zināšanas un erudīciju par „zaļa” dzīvesveida, atkritumu šķirošanas un pārstrādes jautājumiem. Tāpat pasākuma apmeklētāji varēs nofotografēties „Eco Baltia grupas” jautrajā fotosienā.

Atbalstu Latvijas produktu popularizēšanai “Latvijas Labumu” PARĀDĒ pauž Rīgas Dome, Rimi Latvia, Maxima, Eco Baltia, Lattelecom, ELVI un Dobeles Dzirnavnieks. “Latvijas Labumu” PARĀDI organizē pasākumu aģentūra Concept Event.

Jau ziņots, ka š.g. 25.augustā LTRK un partneri aizsāka Latvijā ražotā izvēli atbalstošu kampaņu “Latvijas Labums.”

“Latvijas Labums” nav īstermiņa kampaņa. Tā ir ilgtermiņa domāšana. Par to, kā ar mazām ikdienas izvēlēm šodien, uzlabot savu un Latvijas ikdienu rīt.

Juridiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Faktiskā adrese:
Krasta iela 105, Rīga, LV-1019
Tel: +371 67 409 828
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv